ATL SPEEDWAY2

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Jabłoński MirosławMój występ był żenujący. Szliśmy cały czas z ustawieniami nie w tę stronę. Adrian Gała jako jedyny zasługuje na słowa pochwały. To się nie może powtórzyć.

Mirosław Jabłoński po meczu w Lublinie (Polsat)

sportZ

 

Terminarz:

09.05.2015 - Runda kwalifikacyjna (Landshut) - Niemcy, Włochy, Słowenia, Rosja

06.06.2015 - I Półfinał (Gniezno) - Polska, Szwecja, Rosja, Czechy

08.06.2015 - II Półfinał (King's Lynn) - Australia, Wielka Brytania, USA, Łotwa

11.06.2015 - Baraż (Vojens) - Polska, Wielka Brytania, USA, Łotwa

13.06.2015 - Finał (Vojens) - Dania, Szwecja, Australia, Polska
---------------

Wyniki:

Runda kwalifikacyjna - Landshut 09.05.2015

I. ROSJA: 40
1. Wiktor Kułakow (2,3,1,2,2) 8
2. Wadim Tarasienko (0,0,2,2,3) 7
3. Emil Sajfutdinow (3,3,3,3,NS) 12
4. Witalij Biełousow (2,3,2,2,2) 11

II. NIEMCY: 34

1. Martin Smolinski (3,3,2,6!,3,2) 19
2. Tobias Busch (0,NS,NS,NS,NS) 0
3. Christian Hefenbrock (3,0,3,D) 6
4. Michael Haertel (2,0,2,2,2) 8

III. SŁOWENIA: 32

1. Matej Zagar (3,2,3,6!,0,3) 17
2. Aleksander Conda (1,0,NS,-) 1
3. Ziga Kovacić (1,1,0,0,1) 3
4. Maks Gregoric (2,2,3,0,1) 8

IV. WŁOCHY: 19

1. Michele Paco Castagna (1,2,1,1,1,1) 7
2. Nicolas Vicentin (0,1,0,1,0) 2
3. Alessandro Milanese (0,1,2) 3
4. Nicolas Covatti (1,2,2!,1,1,0) 7

Bieg po biegu:
1. M. Zagar, M. Haertel, N. Covatti, W. Tarasienko (W)
2. Ch. Hefenbrock, W. Kułakow, A. Conda, A. Milanese
3. E. Sajfutdinow, M. Gregoric, M. P. Castagna, T. Busch (U)
4. M. Smolinski, W. Biełousow, Z. Kovacić, N. Vicentin
5. W. Biełousow, M. P. Castagna,  M. Haertel (U), A. Conda (W)
6. E. Sajfutdinow, M. Zagar, N. Vicentin, Ch. Hefenbrock
7. W. Kułakow, N. Covatti, Z. Kovacić, T. Busch (NS)
8. M. Smolinski, Z. Kovacić, A. Milanese, W. Tarasienko (W)
9. M. Gregoric, M. Haertel, W. Kułakow, N. Vicentin
10. Ch. Hefenbrock, W. Tarasienko, M. P. Castagna, Z. Kovacić
11. M. Zagar, W. Biełousow, N. Covatti (2!), T.Busch (NS)
12. E. Sajfutdinow, M. Smolinski, N. Covatti, A. Conda (NS)
13. M. Smolinski (6!), W. Biełousow, N. Covatti, M. Gregoric
14. E. Sajfutdinow, M. Haertel, M. P. Castagna, Z. Kovacić
15. M. Zagar (6!), W. Tarasienko, N. Vicentin, T. Busch (NS)
16. M. Smolinski, W. Kułakow, M. P. Castagna, M. Zagar (U)
17. W. Tarasienko, M. Haertel, M. Gregoric, N. Vicentin
18. M.Zagar, W. Kułakow, M. P. Castagna, T. Busch (NS)
19. M. Smolinski,W. Biełousow, Z. Kovacić, N. Covatti
20. M. Gregoric, A. Milanese, Ch. Hefenbrock (D), E. Sajfutdinow (NS)

Awans: Rosja
---------------


I Półfinał - Gniezno, 06.06.2015

I. SZWECJA: 40
1. Antonio Lindbaeck (2,1,3,3,2) 11
2. Andreas Jonsson (3,0,3,1,1) 8
3. Linus Sundstroem (3,2,1,3,3) 12
4. Peter Ljung (1,3,2,1,2) 9

II. POLSKA: 36

1. Jarosław Hampel (U/-) 0
2. Przemysław Pawlicki (3,3,2,2,3) 13
3. Maciej Janowski (2,3,2,3,3) 13
4.  Bartosz Zmarzlik (3,3,1,D,3) 10

III. ROSJA: 27

1. Andriej Kudriaszow (W,0,-.1,1,0) 2
2. Artem Łaguta (W,1,3,4!,3,-) 11
3. Renat Gafurow (0,2,-,2,1) 5
4. Witalij Biełousow (W,1,3,1,2,2) 9

IV. CZECHY: 20

1. Vaclav Milik (2,2,4!,0,2,2) 12
2.  Eduard Krcmar (2,0,0,0,0) 2
3. Tomas Suchanek (1,-,T,1,1) 3
4.  Matej Kus (1,1,1,0,0) 3

Bieg po biegu:
1. B. Zmarzlik, A. Linbaeck, M. Kus, A. Łaguta
2. A. Jonsson, M. Janowski, T. Suchanek, A. Kudriaszow (W)
3. Prz. Pawlicki, V. Milik, P. Ljung, R. Gafurow
4. L. Sundstroem, Eduard Krcmar, Witalij Biełousow (W), J. Hampel (U/-)
6. M. Janowski, R. Gafurow, A. Lindbaeck, E. Krcmar
7. Prz. Pawlicki, L. Sundstroem, M. Kus, A. Kudriaszow
8. P. Ljung, V. Milik (4!), A. Łaguta
9. W. Biełousow, P. Ljung, B. Zmarzlik, E. Krcmar
10. A. Łaguta, M. Janowski, L. Sundstroem, V. Milik
11. A. Lindbaeck, Prz. Pawlicki, W. Biełousow, T. Suchanek (T)
12. A. Jonsson, A. Łaguta (4!), M. Kus
14. L. Sundstroem, R. Gafurow, T. Suchanek, B. Zmarzlik (D)
15. A. Łaguta, Prz. Pawlicki, A. Jonsson, E. Krcmar
16. A. Lindbaeck, V. Milik, A. Kudriaszow
17. M. Janowski, P. Ljung, R. Gafurow, M. Kus
18. B. Zmarzlik, A. Lindbaeck, A. Kudriaszow, E. Krcmar
19. L. Sundstroem, W. Biełousow, T. Suchanek
20. Prz. Pawlicki, V. Milik, A. Jonsson, A. Kudriaszow

Awans do finału: Szwecja
Baraż: Polska i Rosja
---------------

II Półfinał - King's Lynn, 08.06.2015

I. AUSTRALIA: 47
1. Chris Holder (3,3,1,2,2) 11
2. Nick Morris (2,2,3,2,3) 12
3. Troy Batchelor (2,2,1,3,3) 11
4. Jason Doyle (2,3,3,2,3) 13

II. WIELKA BRYTANIA: 43

1. Chris Harris (3,3,2,3,2) 13
2. Daniel King (2,2,2,3,1) 10
3. Tai Woffinden (3,1,3,3,3) 13
4. Robert Lambert (1,T,2,2,2) 7

III. USA: 22

1. Greg Hancock (3,3,2!,3,0,1) 12
2. Gino Manzares (1,1,1,1,0) 4
3. Ryan Fisher (1,T,2,1,1) 5
4. Max Ruml (0,0,-,1,0) 1

IV. ŁOTWA: 9

1. Maksim Bogdanow (0,1,0,1,1) 3
2. Andrzej Lebiediew (D,2,1,0,0,2) 5
3. Kjastas Puodżuks (1,0,0,0,U) 1
4. Jewgienij Kostygow (0,-,0,0,0) 0

Bieg po biegu:
1. G. Hancock, J. Doyle, R. Lambert, A. Lebiediew (D)
2. T. Woffinden, T. Batchelor, G. Manzares, M. Bogdanow
3. Ch. Holder, D. King, K. Puodżuks, M. Ruml
4. Ch. Harris, N. Morris, R. Fisher, J. Kostygow
5. Ch. Holder, A. Lebiediew, G. Manzares, R. Lambert (T)
6. G. Hancock, N. Morris, T. Woffinden, K. Puodżuks
7. J. Doyle, D. King, M. Bogdanow, R. Fisher (T)
8. Ch. Harris, T. Batchelor, A. Lebiediew, M. Ruml
9. N. Morris, R. Lambert, G. Hancock (1!), M. Bogdanow
10. T. Woffinden, R. Fisher, Ch. Holder, A. Lebiediew
11. G. Hancock, D. King, T. Batchelor, J. Kostygow
12. J. Doyle, Ch. Harris, G. Manzares, K. Puodżuks
13. T. Woffinden, J. Doyle, M. Ruml, J. Kostygow
14. T. Batchelor, R. Lambert, R. Fisher, K. Puodżuks (0!)
15. D. King, N. Morris, G. Manzares, A. Lebiediew
16. CH. Harris, Ch. Holder, M. Bogdanow, G. Hancock
17. N. Morris, A. Lebiediew, D. King, G. Manzares
18. T. Batchelor, R. Lambert, R. Fisher, J. Kostygow
19. J. Doyle, Ch. Harris, G. Hancock, K. Puodżuks (U)
20. T. Woffinden, Ch. Holder, M. Bogdanow, M. Ruml

Awans do finału: Australia
Baraż: Wielka Brytania i USA

----------

Baraż - Vojens, 11.06.2015

I. POLSKA: 48
1. Maciej Janowski (2,3,3,3,3) 14
2. Przemysław Pawlicki (3,3,W,2,3) 11
3. Krzysztof Buczkowski (3,3,2,2,3) 13
4. Bartosz Zmarzlik (2,1,3,2,2) 10

II. WIELKA BRYTANIA: 43
1. Daniel King (1,2,2,0,2) 7
2. Tai Woffinden (3,3,3,6!,3,3) 21
3. Robert Lambert (3,1,-,3,1) 8
4. Chris Harris (2,2,0,1,2) 7

III. USA: 22
1. Gino Manzares (1,0,1,1,0) 3
2. Ryan Fisher (1,1,2,1,0) 5
3. Greg Hancock (2,2,2!,1,3,2) 12
4. Max Ruml (0,1,-,0,1) 2

ROSJA: 11
1. Renat Gafurow (0,W,0,2,D) 2
2. brak zawodnika
3. Witalij Biełousow (0,2,0!,1,1,1) 5
4. Andriej Kudriaszow (1,0,2,0,0,1) 4

Bieg po biegu:
1. T. Woffinden, M. Janowski, A. Kudriaszow, M. Ruml
2. Prz. Pawlicki, G. Hancock, D. King, W. Biełousow
3. R. Lambert, B. Zmarzlik, R. Fisher, R. Gafurow
4. K. Buczkowski, Ch. Harris, G. Manzares
5. Prz. Pawlicki, Ch. Harris, M. Ruml, R. Gafurow (W)
6. M. Janowski, G. Hancock, R. Lambert
7. K. Buczkowski, D. King, R. Fisher, A. Kudriaszow
8. T. Woffinden, W. Biełousow, B. Zmarzlik, G. Manzares
9. B. Zmarzlik, D. King, G. Hancock (1!), W. Biełousow (0!)
10. T. Woffinden, K. Buczkowski, G. Hancock, R. Gafurow
11. M. Janowski, R. Fisher, W. Biełousow, Ch. Harris
12. T. Woffinden (6!), A. Kudriaszow, G. Manzares, Prz. Pawlicki (W)
13. G. Hancock, B. Zmarzlik, Ch. Harris, A. Kudriaszow
14. R. Lambert, K. Buczkowski, W. Biełousow, M. Ruml
15. T. Woffinden, Prz. Pawlicki, R. Fisher, A. A. Kudriaszow
16. M. Janowski, R. Gafurow, G. Manzares, D. King
17. Prz. Pawlicki, G. Hancock, R. Lambert, R. Gafurow (D)
18. T. Woffinden, B. Zmarzlik, W. Biełousow, R. Fisher
19. K. Buczkowski, Ch. Harris, A. Kudriaszow, G. Manzares
20. M. Janowski, D. King, M. Ruml

Awans do finału: Polska
-----------


Finał - Vojens, 14.06.2015 (przeł. z 13.06.)

I. SZWECJA: 34
1. Antonio Lindback (0,2,3,0,2) 7
2. Andreas Jonsson (3,3,1,2,3) 12
3. Linus Sundstrom (0,W,2,1,1) 4
4. Fredrik Lindgren (3,2,1,2,3) 11

II. DANIA: 32

1. Peter Kildemand (3,1,3,3,3) 13
2. Nicki Pedersen (0,W/su,1,1,2) 4
3. Niels Kristian Iversen (2,3,3,1,W/u) 9
4. Kenneth Bjerre (3,1,0,2,D) 6

III. POLSKA: 27

1. Bartosz Zmarzlik (1,0,1,1,0) 3
2. Krzysztof Buczkowski (1,1,2,0,-) 4
3. Maciej Janowski (1,3,2,3,W,2) 11
4. Przemysław Pawlicki (2,3,2,0,2) 9

IV. AUSTRALIA: 26

1. Chris Holder (0,2,3,W!,2,1) 8
2. Jason Doyle (1,0,D,3,3,1) 8
3. Nick Morris (2,0,0,-,-) 2
4. Troy Batchelor (2,2,0,3,1) 8

Bieg po biegu:
1. K. Bjerre, Prz. Pawlicki, J. Doyle, A. Lindback
2. A. Jonsson, N. K. Iversen, M. Janowski, Ch. Holder
3. F. Lindgren, N. Morris, B. Zmarzlik, N. Pedersen
4. P. Kildemand, T. Batchelor, K. Buczkowski, L. Sundstroem
5. F. Lindgren, T. Batchelor, K. Bjerre, B. Zmarzlik
6. N. K. Iversen, A. Lindback, K. Buczkowski, N. Morris
7. Prz. Pawlicki, Ch. Holder, L. Sundstroem (W/su), N. Pedersen (W/su)
8. M. Janowski, F. Lindgren, P. Kildemand, J. Doyle
9. Ch. Holder, K. Buczkowski, F. Lindgren, K. Bjerre
10. N. K. Iversen, L. Sundstroem, B. Zmarzlik, J. Doyle (D)
11. A. Lindback, M. Janowski, N. Pedersen, T. Batchelor
12. P. Kildemand, Prz. Pawlicki, A. Jonsson, N. Morris
13. T. Batchelor, F. Lindgren, N. K. Iversen, Prz. Pawlicki
14. M. Janowski, K. Bjerre, L. Sundstroem, Ch. Holder (0!) (w)
15. J. Doyle, A. Jonsson, N. Pedersen, K. Buczkowski
16. P. Kildemand, Ch. Holder, B. Zmarzlik, A. Lindback
17. J. Doyle, N. Pedersen, L. Sundstroem, B. Zmarzlik
18. P. Kildemand, A. Lindback, J. Doyle, M. Janowski (W/su)
19. F. Lindgren, M. Janowski, T. Batchelor, K. Bjerre (D)
20. A. Jonsson, Prz. Pawlicki, J. Doyle, N. K. Iversen (W/u)


Końcowa klasyfkacja DPŚ 2015:

1. Szwecja
2. Dania
3. Polska
4. Australia
5. Wielka Brytania
6. USA
7. Rosja
8. Czechy
9. Łotwa
10. Niemcy
11. Słowenia
12. Włochy


SWE


Dodaj komentarz

NAJBLIŻSZE ZAWODY i TRANSMISJE TV

Niedziela, 22 kwietnia
PGE EkstraligaFalubaz - forBET Włókniarz
16:30 [nSport+]
Betard Sparta - Cash Broker Stal
19:00
[nSport+]
Grupa Azoty Unia - Get Well Toruń
19:00
Nice Polska Liga Zuzlowa bialeLokomotiv - Arge Speedway Wanda
16:15
Car Gwarant Start - Euro Finnance Polonia
14:45
ROW Rybnik - Orzeł Łódź
14:45 [Polsat Sport]

PLŻ2Iveston PSŻ - Stal Rzeszów
16:00
MDM Komputery Ostrovia - KSM Krosno
16:15

Tygodniowy wykaz transmisji TV

 PGE Ekstraliga 2018
1. forBET Włókniarz Częstochowa  2 3 +18
2. Fogo Unia Leszno  2 3   +6
3. Cash Broker Stal Gorzów  2 2 +13
4. Falubaz Zielona Góra  2 2 +12
5. Grupa Azoty Unia Tarnów  2 2  -14
6. Get Well Toruń  2 2  -15
7. Betard Sparta Wrocław  2 1    -4
8. MrGARDEN GKM Grudziądz  2 1  -16
 Nice PLŻ 2018
1. Orzeł Łódź  2 3 +30
2. Speed Car Motor Lublin  2 3 +19
3. Zdunek Wybrzeże Gdańsk  2 2 +32
4. ROW Rybnik  2 2 +19
5. Car Gwarant Start Gniezno  2 2   +5
6. Euro Finannce Polonia Piła  2 2 -18
7. Lokomotiv Dyneburg  2 2 -19
8. Arge Speedway Wanda Kraków  2 0 -68
2. Polska Liga Żużlowa
1. OK Kolejarz Opole  2 4 +28
2. Stal Rzeszów  1 2 +14
3. Stainer Unia Kolejarz Rawicz  1 2 +12
4. Iveston PSŻ Poznań  2 2 -2
5. MDM Komputery TŻ Ostrovia  1 0 -14
6. KSM Krosno  2 0 -14
7. Polonia Bydgoszcz  1 0 -24
 Klasyfikacja końcowa Grand Prix 2017
1. flaga Australii Jason Doyle
161
2. flaga Polski Patryk Dudek
143
3. flaga UK Tai Woffinden
131
4. flaga Polski Maciej Janowski
122
5. flaga Polski Bartosz Zmarzlik 121
6. flaga Rosji Emil Sajfutdinow  117
7. flaga Szwecji Fredrik Lindgren 107
8. flaga Słowenii Matej Žagar 107
9. SVK Martin Vaculík  99
10. flaga Australii Chris Holder  85
11. flaga Polski Piotr Pawlicki  81
12. flaga Szwecji Antonio Lindbaeck  77
13. flaga Danii Peter Kildemand  60
14. flaga USA Greg Hancock  45
15. flaga Danii Niels Kristian Iversen  44
16. flaga Danii Nicki Pedersen    8

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43