ATL SPEEDWAY2

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Dudek Patryk1Margines błędu już nam się skończył. Mamy szansę tylko na 7.miejsce. Mam nadzieję, że cały stadion przyjdzie nas dopingować... i jedziemy z tematem!

Patryk Dudek

 

TERMINARZ i WYNIKI DPŚ 2013:

1 maja - 1. Runda Kwalifikacyjna w Daugavpils

I. Łotwa - 45
1. Maksim Bogdanow - 13 (3,2,3,2,3)
2. Wiaczesław Gieruckis - 6 (1,2,1,1,1)
3. Kjastas Puodżuks - 11 (3,2,2,2,2)
4. Andrzej Lebiediew - 15 (3,3,3,3,3)

II. Słowenia - 30
1. Matej Žagar - 20 (2,3,3,6!,3,3)
2. Aleksander Conda - 4 (2,0,1,d,1)
3. Maks Gregoric - 3 (1,1,0,0,1)
4. Matic Voldrih - 3 (0,1,1,-,1)

III. Niemcy - 28
1. Martin Smolinski - 13 (2,3,4!,w,1,3)
2. Kevin Woelbert - 8 (2,w,0,1,3,2)
3. Max Dilger - 2 (1,1,-,-,w)
4. Tobias Busch - 5 (1,1,2,1,0)

IV. Ukraina - 22
1. Andriej Karpow - 7 (0,2,3,0,2)
2. Stanisław Melnyczuk - 4 (0,0,0,2,2)
3. Andriej Kobrin - 2 (0,0,2,d,0,d)
4. Aleksander Łoktajew - 9 (3,3,1,2,-)

Bieg po biegu:
1. Łoktajew, Smolinski, Gieruckis, Voldrih
2. Bogdanow, Woelbert, Gregoric, Kobrin
3. Puodżuks, Conda, Busch, Karpow
4. Lebiediew, Žagar, Dilger, Melnyczuk
5. Lebiediew, Karpow, Voldrih, Woelbert (w/u)
6. Smolinski, Puodżuks, Gregoric, Melnyczuk
7. Łoktajew, Bogdanow, Dilger, Conda
8. Žagar, Gieruckis, Busch, Kobrin
9. Bogdanow, Busch, Voldrih, Melnyczuk
10. Karpow, Smolinski (4), Gieruckis, Gregoric
11. Lebiediew, Kobrin, Conda, Smolinski (w/2min)
12. Žagar, Puodżuks, Łoktajew, Woelbert
13. Lebiediew, Łoktajew, Busch, Gregoric
14. Zagar (6), Puodżuks, Woelbert, Kobrin (d)
15. Woelbert, Melnyczuk, Gieruckis, Conda (d)
16. Žagar, Bogdanow, Smolinski, Karpow
17. Lebiediew, Woelbert, Voldrih, Kobrin
18. Bogdanow, Melnyczuk, Gregoric, Dilger (w/u)
19. Smolinski, Puodżuks, Conda, Kobrin (d)
20. Žagar, Karpow, Gieruckis, Busch

Awans: Łotwa

----------

20 maja - 2. Runda Kwalifikacyjna w Miszkolcu

I. USA: 38
1. Ricky Wells (3,1,3,3,2) 12
2. Giovanni Manzares (1,0,3,1,1) 6
3. Billy Janniro (D,W,2,1,3) 6
4. Ryan Fisher (3,3,3,2,3) 14

II. Węgry: 32
1. Norbert Magosi (2,4!,W,1,2) 9
2. Jozsef Tabaka (W,2,3,1,D,3) 9
3. Laszlo Szatmari (3,W,-,2,2) 7
4. Roland Benko (1,1,2,0,3) 7

III. Włochy: 31
1. Nicolas Covatti (2,2,1,D,1) 6
2. Guglielmo Franchetti (2,3,1,2,2) 10
3. Nicolas Vicentin (3,3,1,0,0) 7
4. Michele Paco Castagna (1,3,1,3,0) 8

IV. Francja: 20
1. Mathieu Tresarrieu (2,2,D!,2,1) 7
2. Richard De Biasi (1,0,0,-,U) 1
3. Dimitri Berge (0,1,0,3,1) 5
4. Sebastian Tresarrieu (w,0,2,2,3,D) 7

Bieg po biegu:
1. Fisher, M.Tresarrieu, Castagna, Tabaka (W)
2. Vicentin, Magosi, De Biasi , Janniro (D)
3. Szatmari, Covatti, Manzares, S.Tressarieu (W)
4. Wells, Franchetti, Benko, Berge
5. Fisher, Covatti, Benko, De Biasi
6. Franchetti, M.Tresarrieu, Szatmari (W), Janniro (W)
7. Castagna, Magosi(4!), Berge, Manzares
8. Vicentin, Tabaka, Wells, S.Tressarieu
9. Fisher, S.Tressarieu, Franchetti, Magosi (W)
10. Tabaka, Janniro, Covatti, Berge
11. Manzares, Benko, Vicentin, M.Tressaieu (W)
12. Wells, Szatmari, Castagna, De Biasi
13. Castagna, S.Tresarrieu, Wells, Benko
14. Berge, Wells, Tabaka, Vicentin
15. S.Tresarrieu, Franchetti, Manzares, Tabaka (W)
16. Wells, M.Tresarrieu, Magosi, Covatti (W)
17. Tabaka, Franchetti, Manzares, S.Tresarrieu(D)
18. Janniro, Szatmari, M.Tresarrieu, Vicentin
19. Benko, Wells, Berge, Castagna
20. Fisher, Magosi, Covatti, De Biasi (U)

Awans: USA

------------


13 lipca - 1. Półfinał w Częstochowie

I. Polska: 48
1. Patryk Dudek - 8 (3,0,2,1,2)
2. Jarosław Hampel - 14 (3,2,3,3,3)
3. Krzysztof Kasprzak - 13 (2,3,3,3,2)
4. Maciej Janowski - 13 (1,3,3,3,3)

II. Australia: 34
1. Davey Watt - 1 (0,d,1,-,0)
2. Jason Doyle - 7 (2,1,-,1,3)
3. Troy Batchelor - 12 (2,3,1,2,2,2)
4. Darcy Ward - 14 (3,3,3,0!,2,3)

III. Łotwa: 27
1. Kjastas Puodżuks - 9 (1,0,2,2!,3,1)
2. Maksim Bogdanow - 11 (3,2,1,1,2,2)
3. Wiaczesław Gieruckis - 0 (0,-,0,-,-)
4. Andrzej Lebiediew - 7 (2,1,1,1,1,1)

IV. Rosja: 14
1. Wiktor Kułakow - 1 (0,0,-,0,1)
2. Władimir Borodulin - 4 (0,2,-,2,0,0)
3. Ilja Czałow - 2 (1,1,0,0,0)
4. Andriej Kudriaszow - 7 (1,2,0,4!,0,0)

Bieg po biegu:
1. (67,69) Hampel, Lebiediew, Kudriaszow, Watt
2. (67,49) Dudek, Doyle, Czałow, Gieruckis
3. (66,89) Ward, Kasprzak, Puodżuks, Borodulin
4. (67,05) Bogdanow, Batchelor, Janowski, Kułakow
5. (67,22) Janowski, Kudriaszow, Doyle, Puodżuks
6. (67,11) Kasprzak, Bogdanow, Czałow, Watt (d3)
7. (67,40) Batchelor, Borodulin, Lebiediew, Dudek
8. (67,15) Ward, Hampel, Bogdanow, Kułakow
9. (67,55) Ward, Dudek, Bogdanow, Kudriaszow
10. (66,18) Hampel, Puodżuks, Batchelor, Czałow
11. (66,42) Janowski, Kudriaszow (4!), Watt, Gieruckis
12. (66,98) Kasprzak, Borodulin, Lebiediew, Ward (0!)
13. (67,30) Janowski, Ward, Lebiediew, Czałow
14. (66,69) Kasprzak, Batchelor, Puodżuks (2!), Kudriaszow
15. (66,52) Hampel, Bogdanow, Doyle, Borodulin
16. (66,93) Puodżuks, Batchelor, Dudek, Kułakow
17. (66,35) Doyle, Kasprzak, Lebiediew, Czałow
18. (66,85) Janowski, Batchelor, Puodżuks, Borodulin
19. (66,55) Hampel, Bogdanow, Kułakow, Watt
20. (66,54) Ward, Dudek, Lebiediew, Kudriaszow

Awans do finału: Polska
Baraż: Australia i Łotwa

------------------

15 lipca - 2. Półfinał w King's Lynn    

I. Dania: 49
1. Nicki Pedersen (3,3,3,2,2) 13
2. Kenneth Bjerre (3,3,3,0,2) 11
3. Michael Jepsen Jensen (2,2,3,2,3) 12
4. Niels Kristian Iversen (3,1,3,3,3) 13

II. Wielka Brytania: 35
1. Chris Harris (2,2,2,1,3,2) 12
2. Tai Woffinden (3,2,6!,2,2,3) 18
3. Edward Kennett (0,-,1,-,0) 1
4. Craig Cook (1,1,0,2,0) 4

III. USA: 24
1. Ryan Fisher (0,0,1,U,1,1) 3
2. Greg Hancock (1,3,2,6!,3,1) 16
3. Gino Manzares (0,0,-,-,1) 1
4. Ricky Wells (1,1,0,1,1) 4

IV. Szwecja: 18
1. Daniel Nermark (2,0,1,0,2,D) 5
2. Peter Ljung (2,2,2,1,1,3) 11
3. Dennis Andersson (1,1,D,T,0) 2
4. Jonas Davidsson (0,0,-,0!,-) 0

Bieg po biegu:
1. N. K. Iversen, Ch. Harris, G. Hancock, J. Davidsson
2. T. Woffinden, M. J. Jensen, D. Andersson, R. Fisher
3. N. Pedersen, P. Ljung, C. Cook, G. Manzares
4. K. Bjerre, D. Nermark, R. Wells, E. Kennett
5. N. Pedersen, T. Woffinden,  R. Wells, J. Davidsson
6. K. Bjerre, Ch. Harris, D. Andersson, G. Manzares
7. T. Woffinden (!), P. Ljung, N. K. Iversen, R. Fisher
8. G. Hancock, M. J. Jensen, C. Cook, D. Nermark
9. K. Bjerre, P. Ljung, R. Fisher, C. Cook
10. N. Pedersen, G. Hancock, E. Kennett, D. Andersson (D)
11. M. J. Jensen, Ch. Harris, P. Ljung, R. Wells
12. N. K. Iversen, T. Woffinden, D. Nermark, R. Fisher (U)
13. N. K. Iversen, C. Cook, R. Wells, D. Andersson (T)
14. G. Hancock (!), M. J. Jensen, Ch. Harris, J. Davidsson (!)
15. G. Hancock, T. Woffinden, P. Ljung, K. Bjerre
16. Ch. Harris, N. Pedersen, R. Fisher, D. Nermark
17. P. Ljung, K. Bjerre, R. Fisher, E. Kennett
18. M. J. Jensen, D. Nermark, R. Wells, C. Cook
19. T. Woffinden, N. Pedersen, G. Hancock, D. Andersson
20. N. K. Iversen, Ch. Harris, G. Manzares, D. Nermark (D)

Awans do finału: Dania
Baraż: Wielka Brytania i USA
--------------


18 lipca - Baraż w Pradze    

I. Australia: 36
1. Jason Doyle (1,3,1,0,3) 8
2. Troy Batchelor (1,W,1,3,2) 7
3. Cameron Woodward (2,2,2,1,1) 8
4. Darcy Ward (3,1,3,3,3) 13

II. USA: 31
1. Ricky Wells (1,2,0,-,0) 3
2. Gino Manzares (0,0,0,D,0) 0
3. Ryan Fisher (3,1,2,1,1) 8
4. Greg Hancock (3,2,3,3,6!,3) 20

III. Łotwa: 29
1. Kjastas Puodżuks (2,3,1,1,3) 10
2. Maksim Bogdanow (2,0,3,2,2) 9
3. Wiaczesław Gieruckis (D,2,3,0,0) 5
4. Andrzej Lebiediew (1,1,D,2,1) 5

IV. Wielka Brytania: 28
1. Tai Woffinden (3,3,0,4!,2,2) 14
2. Lewis Bridger (2,0,2,W,-) 4
3. Chris Harris (0,3,2,-,2,0) 7
4. Ben Barker (0,1,1,0,1) 3

Bieg po biegu:
1. G. Hancock, K. Puodżuks, T. Batchelor, B. Barker
2. R. Fisher, M. Bogdanow, J. Doyle, Ch. Harris
3. T. Woffinden, C. Woodward, A. Lebiediew, G. Manzares
4. D. Ward, L. Bridger, R. Wells, W. Gieruckis (D)
5. T. Woffinden, G. Hancock, D. Ward, M. Bogdanow
6. K. Puodżuks, C. Woodward, R. Fisher, L. Bridger
7. J. Doyle, W. Gieruckis, B. Barker, G. Manzares 
8. Ch. Harris, R. Wells, A. Lebiediew, T. Batchelor (W)
9. G. Hancock, L. Bridger, J. Doyle, A. Lebiediew (D)
10. W. Gieruckis, R. Fisher, T. Batchelor, T. Woffinden
11. D. Ward, Ch. Harris, K. Puodżuks, G. Manzares
12. M. Bogdanow, C. Woodward, B. Barker, R. Wells
13. D. Ward, A. Lebiediew, R. Fisher, B. Barker
14. G. Hancock, T. Woffinden (4!), C. Woodward, W. Gieruckis
15. T. Batchelor, M. Bogdanow, G. Manzares (D), L. Bridger (W)
16. G. Hancock (6!), T. Woffinden, K. Puodżuks, J. Doyle
17. J. Doyle, M. Bogdanow, B. Barker, R. Wells
18. K. Puodżuks, Ch. Harris, C. Woodward, G. Manzares
19. G. Hancock, T. Batchelor, A. Lebiediew, Ch. Harris
20. D. Ward, T. Woffinden, R. Fisher, W. Gieruckis

Awans do finału: Australia
-------------------

20 lipca - Finał w Pradze


I. POLSKA: 41

1. Jarosław Hampel (3,0,3,6!,3) 15
2. Krzysztof Kasprzak (2,2,1,D,2) 7
3. Patryk Dudek (2,2,2,0,1) 7
4. Maciej Janowski (2,2,2,3,3) 12

II. DANIA: 40
1. Nicki Pedersen (3,3,1,D,3) 10
2. Kenneth Bjerre (1,3,3,3,1) 11
3. Niels K. Iversen (1,3,3,3,2) 12
4. Michael J. Jensen (0,3,2,0,2) 7

III. AUSTRALIA: 33
1. Darcy Ward (1,1,2,2,3) 9
2. Cameron Woodward (3,1,1,2,1) 8
3. Jason Doyle (1,1,1,2,0) 5
4. Troy Batchelor (2,1,6!,2,0) 11

IV. CZECHY: 12
1. Vaclav Milik (0,0,W,1,2) 3
2. Ales Dryml (3,2,0!,1,1) 7
3. Lukas Dryml (0,0,1,W) 1
4. Josef Franc (0,T,0,1,0) 1


Bieg po biegu:
1. Hampel, Batchelor, Bjerre, Franc
2. Pedersen, Kasprzak, Doyle, L. Dryml
3. Woodward, Janowski, Iversen, Milik
4. A. Dryml, Dudek, Ward, Jensen
5. Jensen, Kasprzak, Batchelor, Milik
6. Iversen, A. Dryml, Doyle, Hampel
7. Pedersen, Dudek, Woodward, Franc (T)
8. Bjerre, Janowski, Ward, L. Dryml
9. Batchelor(6!), Janowski, Pedersen, A. Dryml
10. Bjerre, Dudek, Doyle, Milik (w/u)
11. Hampel, Jensen, Woodward, A. Dryml(0!)
12. Iversen, Ward, Kasprzak, Franc
13. Janowski, Doyle, Franc, Jensen
14. Iversen, Batchelor, L. Dryml, Dudek
15. Bjerre, Woodward, A. Dryml, Kasprzak (d4)
16. Hampel(6!), Ward, Milik, Pedersen (d2)
17. Ward, Kasprzak, Bjerre, L. Dryml (w/u)
18. Pedersen, Milik, Dudek, Doyle
19. Janowski, Iversen, Woodward, Franc
20. Hampel, Jensen, Dryml, Batchelor


Polacy-złotoDPŚ

Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Dudek Patryk1Margines błędu już nam się skończył. Mamy szansę tylko na 7.miejsce. Mam nadzieję, że cały stadion przyjdzie nas dopingować... i jedziemy z tematem!

Patryk Dudek

 PGE Ekstraliga 2018
1. Fogo Unia Leszno  13 26 +148
2. Cash Broker Stal Gorzów  13 21 +63
3. Betard Sparta Wrocław  13 19 +74
4. forBET Włókniarz
 13 18 +2
5. Get Well Toruń  13 15 -39
6. MrGARDEN GKM Grudziądz  13 11 -86
7. Grupa Azoty Unia Tarnów  13 10 -86
8. Falubaz Zielona Góra  13 7 -76
 Nice PLŻ 2018
1. Speed Car Motor Lublin  13 26 +193
2. Car Gwarant Start Gniezno  13 22 +77
3. ROW Rybnik  13 20 +172
4. Lokomotiv Dyneburg  13 19 -15
5. Zdunek Wybrzeże Gdańsk  12 14 +72
6. Orzeł Łódź  12 12 +11
7. Euro Finannce Polonia Piła  12 4 -180
8. Arge Speedway Wanda
 12 3 -330
2. Polska Liga Żużlowa
1. Stal Rzeszów  12 29 +181
2. MDM Komputery TŻ Ostrovia  12 24 +137
3. Stainer Unia Kolejarz Rawicz  11 13 +15
4. OK Kolejarz Opole  11 12 -33
5. Iveston PSŻ Poznań  11 11 -33
6. Polonia Bydgoszcz  12 8 -136
7. KSM Krosno  11 2 -131
 Klasyfikacja Grand Prix 2018 (po 6/10)
1. flaga UK Tai Woffinden
91
2. flaga Szwecji Fredrik Lindgren
74
3. flaga Polski Maciej Janowski
70
4. flaga Polski Bartosz Zmarzlik
69
5. flaga Rosji Emil Sajfutdinow 62
6. flaga USA Greg Hancock
56
7. flaga Polski Patryk Dudek 56
8. flaga Rosji Artiom Łaguta 53
9. flaga Słowenii Matej Žagar 50
10. flaga Danii Nicki Pedersen 46
11. flaga Australii Jason Doyle 44
12. flaga Australii Chris Holder 43
13. flaga Polski Przemysław Pawlicki 27
14. flaga UK Craig Cook 21
15.  SVK Martin Vaculík 17
16. flaga Danii Niels Kristian Iversen  9

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43