KALENDARIUM

26/2/2014

Przyszłość ukraińskiego speedwaya rysuje się obecnie niemal tak samo niepewnie jak przyszłość ukraińskiej państwowości. A jeszcze 2-3 lata temu te żużlowe nadzieje były spore, zwłaszcza we Lwowie i Równem. 26 lutego 2012 r. gwiazdą programu regionalnej TV Riwne1 był lider miejscowego Kaskadu, Stanisław Burza (video).

POWIEDZIELI...

poniedziałek, 26, luty 2018

sitera

sitera filipGdybym mógł cofnąć czas to pomimo mojego stanu zdrowia i tak zostałbym żużlowcem.

 

Filip Šitera (Przegląd Sportowy)

 

sportZ

Artykuły

Pozdrowienia dla (bu)raków

rakow czestochowaStacja nSport starała się sprawę przemilczeć, ale sprawa jest. Przed wyścigami nominowanymi meczu Włókniarz - Falubaz na jeden z sektorów gospodarzy wtargnęła grupa pseudokibiców piłkarskiego Rakowa. Po co? Bo w ich chorym pojmowania "obrony honoru" klubowych barw przegonienie kibiców innej częstochowskiej drużyny jest czynem bohaterskim. Kogo przegonili? Takich samych jak oni osiłków? Widać na filmach. Chłopcom, którzy na stadiony żużlowe chcą przenieść zwyczaje rodem z mongolskich pastwisk, pokazujemy wyprostowany środkowy palec. Jest szansa, że ten gest zrozumieją.


Źródło: Radio Jura/YouTube

 

 

Komentarze  

 
fan
0 #50 fan 2017-08-21 10:16
Cytuję Elana Torun:
dobra akcja. my tez pare lat temu odwiedzilismy stadion wibratorkow i calej tej pedalskiej publice pozostalo jedynie gwizdanie heheh. jazda z motofanami!

ja też jestem z Torunia i takich jak ty to jedynie utylizować bo wstyd przenoszą ,można kibicować jednej jak i drugiej drużynie
Cytować
 
 
rks
-8 #49 rks 2015-04-28 22:56
Wyglądało jakby jakiś tajfun przeszedł przez sektor pedalkow z ckm....w momencie zniknęli:)
Cytować
 
 
Mały
+12 #48 Mały 2014-04-06 01:47
Trzodzie z kopanej trzeba zabronić wstępu na stadiony żużlowe!
Cytować
 
 
jacek
-4 #47 jacek 2013-10-13 11:30
Cytuję Elana Torun:
dobra akcja. my tez pare lat temu odwiedzilismy stadion wibratorkow i calej tej pedalskiej publice pozostalo jedynie gwizdanie heheh. jazda z motofanami!

jednak polska to durny kraj dla durniow.
Cytować
 
 
jacek
-1 #46 jacek 2013-08-20 03:33
Cytuję yormee:
raków sraków- banda wieśniaków

Dokładnie , kibice rakowa to frajerzy i mongoły najgorszego sortu. Kibicom Wisły jest wstyd za tych idiotów.
Cytować
 
 
rozbawiomy
-2 #45 rozbawiomy 2013-06-28 22:21
elana , raków... ja pier..le co to wogole jest?? hehehhehe wykorzystywane oszołomy nawet nie zdajace sobie sprawy z tego , ze nie sa nawet dziwkami, bo na swoim idiotyzmie nawet dzieci nie wykarmia, ktos z nich robi stado baranow, a te ida jak na postronku... hehhehehehe moja ulubiona liczba to 7500 hehehehe
Cytować
 
 
Guest
+6 #44 Guest 2013-06-20 00:07
Cytuję Elana Torun:
dobra akcja. my tez pare lat temu odwiedzilismy stadion wibratorkow i calej tej pedalskiej publice pozostalo jedynie gwizdanie heheh. jazda z motofanami!

Powinienes sie leczyc, a twoich kolegow powinno sie prewencyjnie zamykac na komisariatach w dniu meczu. Tylko to tez zle, bo za nasze podatki, a wolalbym je na cos bardziej szczytnego przeznaczyc.
Cytować
 
 
Elana Torun
-23 #43 Elana Torun 2013-06-19 18:44
dobra akcja. my tez pare lat temu odwiedzilismy stadion wibratorkow i calej tej pedalskiej publice pozostalo jedynie gwizdanie heheh. jazda z motofanami!
Cytować
 
 
medalik
-12 #42 medalik 2013-06-14 22:27
Oooo Rakowie nasz kochany....
Cytować
 
 
rozum
+9 #41 rozum 2013-06-12 22:20
na poczatek proponuje bojkot firmy wspierajace burakow np xkom, przeciez mozna sprzet i czesci kupowac gdzie indziej, wiekszych sponsorow ktorych trudniej olewac np biedronka, oklejac np wlepkami "ta firma wspiera stadionowych bandytow" lub tp, wysyłac pisma i maile do sponsorow itp żeby wygrac tą bezsensowna wojne nie trzeba sie od razu napie..alac. Pomyslcie jak sponsorzy nie dadza tych paru pieciu złotych, a wmagistracie dostana setki maili ze skargami na buractwo to bedzie miejsce gdzie beda mogły rosnac prawdziwe BURAKI.
Cytować
 
 
speedway
+5 #40 speedway 2013-06-12 20:17
Policja powinna objąć Patronatem te ssaki człekopodobne i następnym razem nie dopuszczać do takich sytuacji. Żużel bez przemocy! Oni dobrze wiedzą co robią. jeśli na zuzlu zacznie być niebezpiecznie, to ludzie przestana przychodzić. Na pilke się bic fani Rakowa! nie chcemy takich w naszej dyscyplinie.
Cytować
 
 
mdej
0 #39 mdej 2013-06-12 00:02
szkoda ze mnie nie bylo na tym meczu,ale patrzac na ty burakow to pewnie wpierdol dostaja na kazdej ustawce,cwani bo sie zebrali w 40 a wiekszasc z nich to ma raczke jak galazka do koszyczka wielkanocnego
Cytować
 
 
kultura CKM
+2 #38 kultura CKM 2013-06-11 22:09
U was też słyszę na trybunach niezła kultura www.youtube.com/.../ wyp... zaje.. go uje, jak na plebani:) SOŁTYSI z ościennych wiosek, a nie kibice! trzeba było iść i hołotę wygonić, a nie pizze wpier.... :)
Cytować
 
 
Siatkarska Elita
-2 #37 Siatkarska Elita 2013-06-11 19:32
było minęło po co gadacie cały czas o tym nic już nie zmienicie @_@
Cytować
 
 
haha
+1 #36 haha 2013-06-11 15:16
Cytuję CKM:
Cytuję Kibic:
I tak za każdym razem jak dostanie wpierdal będziecie się tak tłumaczyc.?

Jak sklepiecie kogo trzeba to będą kwaśne miny i brak tłumaczenia. Ale na razie wzbudzacie politowanie i wywołujecie śmiech u innych poważnych ekip.
Spójrz choćby na wpis Widzewiaka.

Mimo wszystko pozdrawiam i życzę zdrowego rozsądku ;)

Bardzo nas obchodzi opinia fana spod Łodzi :)
Cytować
 
 
Włókniarzyk
+3 #35 Włókniarzyk 2013-06-11 14:37
Jakbyscie niemogli sie lac w lesie tylko na stadionie zostawcie Włókniarz w spokoju przecierz to jest jedna wspaniała Częstochowa
Cytować
 
 
wstydzew
-1 #34 wstydzew 2013-06-11 10:36
Cytuję Widzewiak:
rakow cyt:Nie rozśmieszaj mnie gosciu, taki Falubaz to sie wciąga jedną dziurką od nosa. Z kim oni jeżdżą? Flota Świnoujście? Hahaha"

Oj grabicie sobie... przyjedźcie do Nas się bic a nie łapac dzieci... wtedy pokażecie jacy jesteście mocni. Choc ile razy sie spotkalismy to dostaliście wpierdal np: Łódź 2 lata temu :)
wystarczy ze was wywalili z CZestochowy. A obecnie widzewu moze sie ustawiac tylko z ekipami pokroju Rakowa, bo z ŁKSem to juz wszystkie spotkania w plecy.
Cytować
 
 
CKM
-1 #33 CKM 2013-06-11 09:46
Cytuję Kibic:
I tak za każdym razem jak dostanie wpierdal będziecie się tak tłumaczyc.?

Jak sklepiecie kogo trzeba to będą kwaśne miny i brak tłumaczenia. Ale na razie wzbudzacie politowanie i wywołujecie śmiech u innych poważnych ekip.
Spójrz choćby na wpis Widzewiaka.

Mimo wszystko pozdrawiam i życzę zdrowego rozsądku ;)
Cytować
 
 
Widzewiak
+3 #32 Widzewiak 2013-06-11 08:53
rakow cyt:Nie rozśmieszaj mnie gosciu, taki Falubaz to sie wciąga jedną dziurką od nosa. Z kim oni jeżdżą? Flota Świnoujście? Hahaha"

Oj grabicie sobie... przyjedźcie do Nas się bic a nie łapac dzieci... wtedy pokażecie jacy jesteście mocni. Choc ile razy sie spotkalismy to dostaliście wpierdal np: Łódź 2 lata temu :)
Cytować
 
 
rakow
-3 #31 rakow 2013-06-11 01:09
Nie rozśmieszaj mnie gosciu, taki Falubaz to sie wciąga jedną dziurką od nosa. Z kim oni jeżdżą? Flota Świnoujście? Hahaha
Cytować
 
 
chwdraków
0 #30 chwdraków 2013-06-11 00:53
ZIELONA przyjechała to nie potrafili sie postawić przyjezdnym co byli dobrą ekipą ,,,wielki sraków
!! bo zostali zgnojeni przez zieloną góre!!!wiedziel i że nie mają szans to postanowili we własne gniazdo nasrać to teraz mają SRAKÓW JEDNO DLA WAS MEGA FRAJERSKA AKCJA BEDZIECIE ZA TO ODPOWIADAĆ !!!
Cytować
 
 
markuz
+3 #29 markuz 2013-06-11 00:23
Kibolskie kosy generalnie są śmiechu warte, ale te pomiędzy fanami różnych dyscyplin to już mistrzostwo świata. Nigdy nie zrozumiem tego fenomenu. :) Ciekawe czy w Zielonej Górze najbardziej zagorzali fani żużla przestali już lubić fanów kosza, czy może jednak są normalni.
Cytować
 
 
Kibic
+2 #28 Kibic 2013-06-11 00:07
Cytuję CKM:
1. Fajny artykuł :)
2. Szukacie zaczepki Rakowiaczki, to z odpowiednimi osobami szukajcie, a nie dziecinadą na 20 sektorze.
3. Zwyczajni kibice zlewają Was zimnym moczem, bo nie mają zamiaru gonić się po stadionie jak zwyczajna hołota :)

I tak za każdym razem jak dostanie wpierdal będziecie się tak tłumaczyc.?
Cytować
 
 
Guest
-2 #27 Guest 2013-06-11 00:04
Częstochowa bez Rakowa!!!
Zresztą i tak ten klub padnie, już ledwo żyje
Cytować
 
 
CKM
-2 #26 CKM 2013-06-10 23:58
1. Fajny artykuł :)
2. Szukacie zaczepki Rakowiaczki, to z odpowiednimi osobami szukajcie, a nie dziecinadą na 20 sektorze.
3. Zwyczajni kibice zlewają Was zimnym moczem, bo nie mają zamiaru gonić się po stadionie jak zwyczajna hołota :)
Cytować
 
 
Kibic
+4 #25 Kibic 2013-06-10 23:55
Cytuję Guest:
Cytuję Kibic:
Jestem ciekaw ile osób wie czemu Raków ma z Włókniarzem kose.A po drugie pojedź do Krakowa i idź koło stadionu Wisły z szalikiem Cracovii.To od razu masz kose w plecy.Więc tak nie napinajcie się.A jak chcecie to wpadnijcie do nas.BBJ.

A kiedyś to się lubili? A co ma do tego Wisła i Cracovia? Jak już przywołujesz tamte ekipy, to napisz też że prawdziwa chuliganka sie z tej akcji rakowa smieje

No nie wiem kto tu się z kogo śmieje bo jakoś to Włókniarz spierdlał że swojego stadionu.
Cytować
 
 
psssssss
-2 #24 psssssss 2013-06-10 23:44
Cytuję rks:
TO wy Włókniarz brataliscie sie z żydzewem mazali nasze grafy i pislali na necie ze rakow to pikniki i ze tylko nadajemy sie do golfa to macie
to dalczego ci twardziele z wlokniarza sie nie bili rozumiem ze tam byly dzieci ale na kazdym stadionie sa wiec co nigdy by nie bylo rzadnej zadymy bo co bo dzieci sa dalej a pozatym osoba ktora ma 16 lat i wiaze sie z jakims klubem powinna byc swiadoma zagrorzenia wpierdalu a pozatym tu piszecie ze rakow to buraki bo co zadyme zrobili wy to byscie sie bali pod stadion do nas podjechac . a jak jaks wisla zrobi zadyme z cracovia daje przyklad to pod zdjeciem piszecie dobra akcja craxa dostala wpierdol zajebiscie ale juz tego nie wezmiecie pod uwage ze tam tez byly dzieci

po pierwsze kibice włóniarza mają innce cele ja robienie bójek, bo to normalni ludzie ;) A drugie to polecam zajrzec do słownika ;)
Cytować
 
 
Guest
0 #23 Guest 2013-06-10 23:35
A powiedzcie czemu jak podjechaliście pod sektor Falubazu to szybko spier....liście ? Co? Bo od FZG by był wpierdol, a potem jeszcze strach, że Flota na wakacjach w miedzyzdrojach wpierdoli, haha
Cytować
 
 
Stomil
+4 #22 Stomil 2013-06-10 23:29
a hu.. was obchodzi nasz klub , i z kim by Raków wojował a z kim nie ??
Włókniarz to hipstery :)
Medaliki tm Dominują :)
Cytować
 
 
rks
0 #21 rks 2013-06-10 23:25
co tyle kasy dostajecie a ktore miejsce w tabeli ckm grzejecie
Cytować
 
 
rks
-2 #20 rks 2013-06-10 23:23
TO wy Włókniarz brataliscie sie z żydzewem mazali nasze grafy i pislali na necie ze rakow to pikniki i ze tylko nadajemy sie do golfa to macie
to dalczego ci twardziele z wlokniarza sie nie bili rozumiem ze tam byly dzieci ale na kazdym stadionie sa wiec co nigdy by nie bylo rzadnej zadymy bo co bo dzieci sa dalej a pozatym osoba ktora ma 16 lat i wiaze sie z jakims klubem powinna byc swiadoma zagrorzenia wpierdalu a pozatym tu piszecie ze rakow to buraki bo co zadyme zrobili wy to byscie sie bali pod stadion do nas podjechac . a jak jaks wisla zrobi zadyme z cracovia daje przyklad to pod zdjeciem piszecie dobra akcja craxa dostala wpierdol zajebiscie ale juz tego nie wezmiecie pod uwage ze tam tez byly dzieci
Cytować
 
 
Guest
+1 #19 Guest 2013-06-10 22:42
Cytuję Tommy Lee Jones:
Polonia - zawisza
Stal Rzeszów - Resovia
Apator - Elana
Włókniarz - RKS
GKM - Olimpia...

i długo by wymieniać... niestety

Stal - Stilon w Gorzowie
Cytować
 
 
Tommy Lee Jones
+4 #18 Tommy Lee Jones 2013-06-10 22:28
Polonia - zawisza
Stal Rzeszów - Resovia
Apator - Elana
Włókniarz - RKS
GKM - Olimpia...

i długo by wymieniać... niestety
Cytować
 
 
Fanatyczka Włókniarza
+1 #17 Fanatyczka Włókniarza 2013-06-10 22:27
Nie miałam do rakowa nic ale wk[...] mnie tym swoim ,,HONOROWYM'' zachowaniem , zj[...] mecz nam mecz tylko i wyłącznie po to żeby sie pokazać w telewizji ;/
Pie[...] Raków !


[Od red.: komentarz ocenzurowany z uwagi na wulgarny charakter]
Cytować
 
 
Damian dzieli się z Tobą
-1 #16 Damian dzieli się z Tobą 2013-06-10 22:23
[...] RAKÓW [...] STARA PALCEM ICH ROBIŁA CWANIAKI [...]


[Od red.: komentarz ocenzurowany z uwagi na wulgaryzmy]
Cytować
 
 
Guest
-3 #15 Guest 2013-06-10 19:44
Cytuję Kibic:
Jestem ciekaw ile osób wie czemu Raków ma z Włókniarzem kose.A po drugie pojedź do Krakowa i idź koło stadionu Wisły z szalikiem Cracovii.To od razu masz kose w plecy.Więc tak nie napinajcie się.A jak chcecie to wpadnijcie do nas.BBJ.

A kiedyś to się lubili? A co ma do tego Wisła i Cracovia? Jak już przywołujesz tamte ekipy, to napisz też że prawdziwa chuliganka sie z tej akcji rakowa smieje
Cytować
 
 
lisu
+2 #14 lisu 2013-06-10 19:18
Nie żartuj. Przecież Raków gdyby chciał się z kims ustawiać to by dostali baty nawet od Stomilu Olsztyn hahaha
Cytować
 
 
skunx
0 #13 skunx 2013-06-10 19:09
Cytuję Raków:
Ckm to h... i tyle ckm to zjebany klub

Lecz się gościu. Chcecie podymić? to idźcie sobie do lasu i tam się pierzcie po mordach, tylko najpierw znajdźcie sobie równych rywali, a nie gońcie nastolatków po sektorze.
Cytować
 
 
marze_na
+1 #12 marze_na 2013-06-10 18:51
Ale tu milusio.
Cytować
 
 
Raków
0 #11 Raków 2013-06-10 18:23
Ckm to h... i tyle ckm to [...] klub


[Od red.: komentarz ocenzurowany z uwagi na wulgarny charakter]
Cytować
 
 
yormee
-2 #10 yormee 2013-06-10 17:41
raków sraków- banda wieśniaków
Cytować
 
 
Kibic
+1 #9 Kibic 2013-06-10 17:15
Jestem ciekaw ile osób wie czemu Raków ma z Włókniarzem kose.A po drugie pojedź do Krakowa i idź koło stadionu Wisły z szalikiem Cracovii.To od razu masz kose w plecy.Więc tak nie napinajcie się.A jak chcecie to wpadnijcie do nas.BBJ.
Cytować
 
 
RAKÓW
-16 #8 RAKÓW 2013-06-10 17:03
RAKÓW TYLKO JEDEN JEST [...]

CZESTOCHOWA ZA RAKOWEM [...]!


[Od red.: komentarz ocenzurowany z uwagi na wulgarny charakter]
Cytować
 
 
CKM
+5 #7 CKM 2013-06-10 16:49
TYLKO WŁÓKNIARZ ! CZĘSTOCHOWA BEZ RAKOWA !
Cytować
 
 
WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA!
+9 #6 WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA! 2013-06-10 16:46
Gdyby "kibice" rakowa byli tacy odważni za jakich się mają, to by nie skręcili na dół, ale cóż, odwagi za brakło - przykre ale prawdziwe. Twardzi w gębie i w internetowym świecie :)
Cytować
 
 
ja
+4 #5 ja 2013-06-10 16:36
szmaty [...], co tu te [...] rakowiaczki robią na zawodziu, przyszli się popisać, tam są dzieci, rodziny, naprawde świetny daliście przykład, rks żałosne szczeniackie zachowanie i wielką macie satysfakcje z tego że większość uciekła, nie dziwie się jak tam duża większość osób to nastolatki po 16 lat. BRAWO. Włókniarz na zawsze

[Od red.: komentarz ocenzurowany z uwagi na wulgarny charakter]
Cytować
 
 
spider
-1 #4 spider 2013-06-10 16:17
"Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce " a na rakowie po. Porazce to idzie sie burdy robic ... zachowali sie jak banda chlopów łopatą oderwana od roli ...
Cytować
 
 
debloys.
+2 #3 debloys. 2013-06-10 16:01
Cytuję Guest:
baty u siebie hahaha

Za to wy jesteście szaleni, zremisowaliście z drużyną, która jest przedostatnia w drużynie! WYCZYN! Napiszcie o tym książkę:)
Cytować
 
 
devil
+1 #2 devil 2013-06-10 15:56
[...] debil -,-