KALENDARIUM

POWIEDZIELI

KołodziejJanuszNie mogę uwierzyć w to, co się stało, bo to mój pierwszy triumf w Grand Prix, ale cóż... widać potrzebowałem czasu do tego.

Janusz Kołodziej


MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów: 63
9. Niels K. Iversen (2,3,3,2,2*) 12+1
10. Linus Sundstroem (1*,1,0,2*) 4+2
11. Matej Zagar (3,3,3,3,3) 15
12. Piotr Świderski (2*,2*,1,0) 5+2
13. Krzysztof Kasprzak (3,2*,0,3) 8+1
14. Bartosz Zmarzlik (3,3,2*,3) 11+1
15. Adrian Cyfer (1,2*,3,2*) 8+2

MRGARDEN GKM Grudziądz: 27
1. Artiom Łaguta (3,1,1*,1,1) 7+1
2. Jurica Pavlic (0,0,-,-) 0
3. Tomasz Gollob (1,1,2,0,0) 4
4. Rafał Okoniewski (0,0,1*,3,1,0) 5+1
5. Krzysztof Buczkowski (1,2,2,2,1,1) 9
6. Marcin Nowak (2,D,0,D) 2
7. Hubert Łęgowik (D,-,0) 0

Bieg po biegu:
1. A. Łaguta, N.K. Iversen, L. Sundstroem, J. Pavlic 3:3 (3:3)
2. B. Zmarzlik, M. Nowak, A. Cyfer, H. Łęgowik (D) 4:2 (7:5)
3. M. Zagar, P. Świderski, T. Gollob, R. Okoniewski 5:1 (12:6)
4. K. Kasprzak, A. Cyfer, K. Buczkowski, M. Nowak 5:1 (17:7)
5. M. Zagar, P. Świderski, A. Łaguta, J. Pavlic 5:1 (22:8)
6. B. Zmarzlik, K. Kasprzak, T. Gollob, R. Okoniewski 5:1 (27:9)
7. N.K. Iversen, K. Buczkowski, L. Sundstroem, M. Nowak 4:2 (31:11)
8. A. Cyfer, K. Buczkowski, A. Łaguta, K. Kasprzak 3:3 (34:14)
9. N.K. Iversen, T. Gollob, R. Okoniewski, L. Sundstroem 3:3 (37:17)
10. M. Zagar, K. Buczkowski, P. Świderski, H. Łęgowik 4:2 (41:19)
11. K. Kasprzak, L. Sundstroem, A. Łaguta, T. Gollob 5:1 (46:20)
12. M. Zagar, B. Zmarzlik, A. Łaguta, M. Nowak (D) 5:1 (51:21)
13. R. Okoniewski, N.K. Iversen, K. Buczkowski, P. Świderski 2:4 (53:25)
14. B. Zmarzlik, A. Cyfer, R. Okoniewski, T. Gollob 5:1 (58:26)
15. M. Zagar, N.K. Iversen, K. Buczkowski, R. Okoniewski 5:1 (63:27)

Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

KołodziejJanuszNie mogę uwierzyć w to, co się stało, bo to mój pierwszy triumf w Grand Prix, ale cóż... widać potrzebowałem czasu do tego.

Janusz Kołodziej

NAJBLIŻSZE ZAWODY W TV

 PGE Ekstraliga 2019
1. Fogo Unia Leszno 8
16
+92
2. Betard Sparta Wrocław 8 11 +82
3. Stelmet Falubaz Zielona Góra 8 10 +20
4. forBET Włókniarz 8 9 -6
5. truly.work Stal Gorzów 8 8 +1
6. MrGARDEN GKM Grudziądz 8 7 -2
7. Speed Car Motor Lublin 8 4 -46
8. Get Well Toruń 8 3 -77
 Nice PLŻ 2019
1. PGG ROW Rybnik  8 14 +94
2. Unia Tarnów  7 11 +12
3. Arged Malesa TŻ Ostrovia  8 10 -2
4. Car Gwarant Start  7 9 +3
5. Zdunek Wybrzeże Gdańsk  9 8 -34
6. Orzeł Łódź  9 7 -26
7. Lokomotiv Daugavpils  8 4 -47
2. Liga Żużlowa 2019
1. ZOOLeszcz Polonia Bydgoszcz  8 15 +85
2. Power Duck Iveston PSŻ  7 13 +114
3. OK Bedmet Kolejarz Opole  6 9 +33
4. Wilki Krosno  8 8 -19
5. Euro Finannce Polonia Piła  7 7 -20
6. Stainer Unia Kolejarz Rawicz  7 1 -75
7. Speedway Wanda Kraków
 5 0 -96
 Klasyfikacja Grand Prix 2019 (po 3 z 10 rund)
1. flaga Danii Leon Madsen
40
2. flaga Polski Patryk Dudek
40
3. flaga Polski Bartosz Zmarzlik 36
4. flaga Szwecji Fredrik Lindgren 32
5. flaga Rosji Emil Sajfutdinow
30
6. SVK Martin Vaculík
28
7. flaga Polski Janusz Kołodziej 26
8. flaga Danii Niels Kristian Iversen 24
9. flaga Australii Jason Doyle 23
10. flaga Rosji Artiom Łaguta 22
11. flaga UK Robert Lambert 21
12. flaga Słowenii Matej Žagar 17
13. flaga Szwecji Antonio Lindbaeck 17
14. flaga Australii Max Fricke
16
15. flaga UK Tai Woffinden
15
16. flaga Polski Maciej Janowski 11

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43