78

Zdjęcia: Mariusz Reczulski (PoKredzie.pl)


Wyniki:
1. Janusz Kołodziej (Polska) - (1,1,3,2,2,3) 12+2 - 1. miejsce w finale
2. Dominik Kubera (Polska) - (2,3,3,3,2,2) 15 - 2. miejsce w finale
3. Leon Madsen (Dania) - (3,3,2,3,3,1) 15 - 3. miejsce w finale
4. Patryk Dudek (Polska) - (2,3,2,2,0,0) 9+3 - 4. miejsce w finale
5. Andrzej Lebiediew (Łotwa) - (3,1,3,1,3) 11+0
6. Kacper Woryna (Polska) - (3,3,1,1,2) 10+1
7. Bartosz Smektała (Polska) - (0,2,3,3,0) 8
8. Rasmus Jensen (Dania) - (1,0,2,2,3) 8
9. Daniel Bewley (Wielka Brytania) - (2,2,0,3,1) 8
10. Oliver Berntzon (Szwecja) - (1,2,1,2,1) 7
11. Mikkel Michelsen (Dania) - (3,0,1,1,1) 6
12. Dimitri Berge (Francja) - (0,2,0,0,3) 5
13. Piotr Pawlicki (Polska) - (2,1,2,t,0) 5
14. Adam Ellis (Wielka Brytania) - (0,0,t,0,2) 2
15. David Bellego (Francja) - (0,1,0,0,1) 2
16. Vaclav Milik (Czechy) - (1,0,d,1,0) 2
17. Marcin Nowak (Polska) - (1) 1
18. Jakub Krawczyk (Polska) - (0) 0

Bieg po biegu:
1. L. Madsen, P. Pawlicki, R. Jensen, D. Bellego
2. M. Michelsen, P. Dudek, O. Berntzon, A. Ellis
3. A. Lebiediew, D. Bewley, V. Milik, D. Berge
4. K. Woryna, D. Kubera, J. Kołodziej, B. Smektała
5. L. Madsen, B. Smektała, A. Lebiediew, M. Michelsen
6. K. Woryna, D. Bewley, P. Pawlicki, A. Ellis
7. D. Kubera, O. Berntzon, D. Bellego, V. Milik
8. P. Dudek, D. Berge, J. Kołodziej, R. Jensen
9. J. Kołodziej, L. Madsen, M. Nowak, V. Milik
10. D. Kubera, P. Pawlicki, M. Michelsen, D. Berge
11. A. Lebiediew, P. Dudek, K. Woryna, D. Bellego
12. B. Smektała, R. Jensen, D. Bewley, O. Berntzon
13. L. Madsen, O. Berntzon, K. Woryna, D. Berge
14. B. Smektała, P. Dudek, V. Milik, J. Krawczyk
15. D. Bewley, J. Kołodziej, M. Michelsen, D. Bellego
16. D. Kubera, R. Jensen, A. Lebiediew, A. Ellis
17. L. Madsen, D. Kubera, D. Bewley, P. Dudek
18. A. Lebiediew, J. Kołodziej, O. Berntzon, P. Pawlicki
19. D. Berge, A. Ellis, D. Bellego, B. Smektała
20. R. Jensen, K. Woryna, M. Michelsen, V. Milik
21. P. Dudek, J. Kołodziej, K. Woryna, A. Lebiediew
22. J. Kołodziej, D. Kubera, L. Madsen, P. Dudek

Klasyfikacja generalna po 3 z 4 rund TAURON SEC 2022:
1. Janusz Kołodziej (Polska) - 41
2. Leon Madsen (Dania) - 40
3. Patryk Dudek (Polska) - 35
4. Mikkel Michelsen (Dania) - 31
5. Bartosz Smektała (Polska) - 26
6. Piotr Pawlicki (Polska) - 21
7. Rasmus Jensen (Dania) - 21
8. Dominik Kubera (Polska) - 21
9. Daniel Bewley (Wielka Brytania) - 20
10. Oliver Berntzon (Szwecja) - 20
11. Andrzej Lebiediew (Łotwa) - 18
12. Kacper Woryna (Polska) - 18
13. David Bellego (Francja) - 15
14. Dimitri Berge (Francja) - 15
15. Kai Huckenbeck (Niemcy) - 12
16. Vaclav Milik (Czechy) - 11
17. Adam Ellis (Wielka Brytania) - 7
18. Michael Haertel (Niemcy) - 5
19. Marcin Nowak (Polska) - 1

[punktacja za espeedway.pl]

 

 

Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Odwiedź nasze social media

fb ikonkaX ikonkaInstagram ikonka

Typer 2024 - zmierz się z najlepszymi!

Najszybsze żużlowe newsy

SpeedwayNews logo

NAJBLIŻSZE ZAWODY W TV

 PGE Ekstraliga 2024
1. Orlen Oil Motor Lublin  8 17 +124
2. Betard Sparta Wrocław  8 9 +34
3. ebut.pl Stal Gorzów  7 9 -46
4. Krono-Plast Włókniarz  7 7 +4
5. KS Apator Toruń
 8 6 -9
6. NovyHotel Falubaz  7 6 -22
7. ZOOLeszcz GKM Grudziądz  8 4 -84
8. FOGO Unia Leszno  7 3 -81
 Metalkas 2. Ekstraliga 2024
1. Abramczyk Polonia  7  10 +75
2. Innpro ROW Rybnik  6  10 +28
3. Arged Malesa Ostrów
 6  8 +16
4. Cellfast Wilki Krosno  7  8 +2
5. #OrzechowaOsada PSŻ  6  7 -12
6. Texom Stal Rzeszów
 7  4 -6
7. H.Skrzydlewska Orzeł Łódź
 7  4 -46
8. Zdunek Wybrzeże Gdańsk
 6  1 -57
Krajowa Liga Żużlowa 2024
1. Ultrapur Start Gniezno
 4  6 +18
2. Trans MF Landshut Devils  5
 6 -25
3. Unia Tarnów  4
 4 +37
4. Optibet Lokomotiv  5
 4 -7
5. OK Bedmet Kolejarz Opole  4  4 -20
6. PKS Polonia Piła  4  2 -3

Klasyfikacja końcowa SGP 2022

1. Bartosz Zmarzlik
166
2. Leon Madsen
133
3.  Maciej Janowski
106
4. Fredrik Lindgren 103
5.  Robert Lambert 103
6. Daniel Bewley
102
7. Patryk Dudek 102
8. Tai Woffinden 93
9.  Martin Vaculík
91
10. Jason Doyle 83
11. Mikkel Michelsen 82
12. Jack Holder 67
13. Max Fricke 52
14. Anders Thomsen 51
15. Paweł Przedpełski
29

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43