KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Czuję trochę niedosyt. Popsułem bardzo start w finale. Może niepotrzebnie podjąłem ryzyko, ale gdyby przed zawodami dano mi takie miejsce, to brałbym w ciemno. Trzeba zamazać złe wspomnienie ze Stadionu Narodowego.

Dominik Kubera po SGP w Landshut

DSC 1119

Zdjęcia: Jakub Malec (PoKredzie.pl)


Wyniki II rundy Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów w Krośnie:

1. Jakub Miśkowiak (3,3,3,0,3,2,3) 17
2. Mateusz Cierniak (3,2,3,3,3,2,2) 18
3. Mads Hansen (3,0,2,2,3,3,1) 14
4. Wiktor Lampart (T,2,2,3,2,3,0) 12
5. Mateusz Świdnicki (2,3,3,3,3,W) 14
6. Francis Gusts (3,3,2,2,2,W) 12
7. Jan Kvech (2,1,3,3,1,1) 11
8. Petr Chlupac (0,2,2,1,2,1) 8
9. Alexander Woentin (2,1,0,2,1) 6
10. Marko Lewiszyn (W,2,1,2,0) 5
11. Michał Curzytek (1,T,2,1) 4
12. Mark Karion (1,3,W,-,-) 4
13. Matthew Gilmore (1,0,1,1,1) 4
14. Danił Kołodinski (2,W,1,1,W) 4
15. Steven Goret (D,1,0,1,0) 2
16. Lukas Baumann (D,1,1,0,0) 2
17. Ernest Matjuszonok (U,W,W,-,-) 0
18. Dawid Rempała (0,W) 0

Bieg po biegu:
1. M. Cierniak, M. Świdnicki, M. Karion, P. Chlupac
2. M. Curzytek, F. Gusts, J. Kvech, M. Lewiszyn (W)
3. J. Miśkowiak, A. Woentin, E. Matjuszonok (U), L. Baumann (D)
4. M. Hansen, D. Kołodinski, M. Gilmore, S. Goret (D)
5. M. Świdnicki, W. Lampart, L. Baumann, M. Gilmore
6. M. Karion, M. Lewiszyn, S. Goret, E. Matjuszonok (W)
7. F. Gusts, P. Chlupac, A. Woentin, D. Kołodinski (W)
8. J. Miśkowiak, M. Cierniak, J. Kvech, M. Hansen
9. M. Świdnicki, M. Hansen, M. Lewiszyn, A. Woentin
10. J. Miśkowiak, W. Lampart, D. Kołodinski, M. Karion (W)
11. J. Kvech, P. Chlupac, L. Baumann, S. Goret
12. M. Cierniak, F. Gusts, M. Gilmore, E. Matjuszonok (W)
13. M. Świdnicki, F. Gusts, S. Goret, J. Miśkowiak
14. J. Kvech, A. Woentin, M. Gilmore, D. Rempała
15. W. Lampart, M. Hansen, P. Chlupac, D. Rempała (W)
16. M. Cierniak, M. Lewiszyn, D. Kołodinski, L. Baumann
17. M. Świdnicki, M. Curzytek, J. Kvech, D. Kołodinski (W)
18. M. Hansen, F. Gusts, M. Curzytek, L. Baumann
19. J. Miśkowiak, P. Chlupac, M. Gilmore, M. Lewiszyn
20. M. Cierniak, W. Lampart, A. Woentin, S. Goret

Półfinały:
21. W. Lampart, M. Cierniak, J. Kvech, F. Gusts (W)
22. M. Hansen, J. Miśkowiak, P. Chlupac, M. Świdnicki (W)

Finał:
23. J. Miśkowiak, M. Cierniak, M. Hansen, W. Lampart

[punktacja: espeedway.pl]

Korzystanie z linków socialshare lub dodanie komentarza na stronie jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych podczas kontaktu email zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest właściciel strony Jakub Horbaczewski . Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług oraz w celach statystycznych zgodnie z polityką prywatności. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

KALENDARIUM

POWIEDZIELI

Czuję trochę niedosyt. Popsułem bardzo start w finale. Może niepotrzebnie podjąłem ryzyko, ale gdyby przed zawodami dano mi takie miejsce, to brałbym w ciemno. Trzeba zamazać złe wspomnienie ze Stadionu Narodowego.

Dominik Kubera po SGP w Landshut

Odwiedź nasze social media

fb ikonkaX ikonkaInstagram ikonka

NAJBLIŻSZE ZAWODY W TV

 PGE Ekstraliga 2024
1. Orlen Oil Motor Lublin  4 8 +64
2. ebut.pl Stal Gorzów  4 6 +6
3. Betard Sparta Wrocław  4 5 +8
4. KS Apator Toruń  4 5 +14
5. NovyHotel Falubaz
 4 3 -8
6. FOGO Unia Leszno  4 3 -43
7. ZOOLeszcz GKM Grudziądz  4 2 -17
8. Krono-Plast Włókniarz  4 1 -22
 Metalkas 2. Ekstraliga 2024
1. Innpro ROW Rybnik  4  8 +38
2. Abramczyk Polonia Bdg.
 4  6 +37
3. Cellfast Wilki Krosno  3  6 +22
4. #OrzechowaOsada PSŻ  3  3 +1
5. Arged Malesa Ostrów
 3  2  0
6. Texom Stal Rzeszów
 3  2 -3
7. Zdunek Wybrzeże Gdańsk
 4  1 -35
8. H.Skrzydlewska Orzeł Łódź  4  0 -60
Krajowa Liga Żużlowa 2024
1. Trans MF Landshut Devils
 2  4 +11
2. Ultrapur Start Gniezno
 3
 4 -2
3. PKS Polonia Piła  2
 2 +16
4. Optibet Lokomotiv  3
 2 0
5. OK Bedmet Kolejarz Opole  2  2 -12
6. Grupa Azoty Unia Tarnów  2  0 -16

Klasyfikacja końcowa SGP 2022

1. Bartosz Zmarzlik
166
2. Leon Madsen
133
3.  Maciej Janowski
106
4. Fredrik Lindgren 103
5.  Robert Lambert 103
6. Daniel Bewley
102
7. Patryk Dudek 102
8. Tai Woffinden 93
9.  Martin Vaculík
91
10. Jason Doyle 83
11. Mikkel Michelsen 82
12. Jack Holder 67
13. Max Fricke 52
14. Anders Thomsen 51
15. Paweł Przedpełski
29

PARTNERZY

kibic-zuzla logozuzlowefotki-logo
WszystkoCzarne blog

Pomóż kontuzjowanym

KamilCieślar
DW43